خانه » املاک ترکیه » آلانیا » فروش خانه در توسمور آلانیا

فروش خانه در توسمور آلانیا

غروب توسمور ترکیه

توسمور کجاست ؟

توسمور روستایی زیبا و توریستی واقع در استان آلانیا در کشور ترکیه می باشد. توسمور ترکیه را شاید بتوان با ساحل های زیبا و خانه های رویایی و رو به دریایش معرفی کرد. خانه های واقع در توسمور یک ویژگی شاخص دارند ، غروب های شگفت انگیز رو به دریا که هر گردشگری را شگفت زده می کند.

 

توسمور ترکیه

بررسی بازار خانه در ترکیه

در حالی که ترکیه گردشگری و بازار املاک و مستغلات خارجی خود را افزایش می دهد، بسیاری از مردم به خرید ملک در آلانیا در ساحل مدیترانه فکر می کنند. در واقع، ملیت های مختلف از جمله بریتانیایی، روس، اروپایی و اهالی خاورمیانه، در حال حاضر آنجا خانه دارند و از آن برای تعطیلات، خرید برای اجاره دادن یا برای اقامت دائم به عنوان مهاجر استفاده می کنند.

از سال 2015 تا سال 2017، بیش از  36 هزار خانه جدید بجز خانه هایی که فروش مجدد داشته اند در منطقه، از طریق فروش وام های رهنی یا روش های جایگزین به ترک ها و خارجی ها فروخته شد.

بنابراین چرا مردم در آلانیا خرید املاک انجام می دهند و آلانیا برای آن چه برنامه هایی دارد؟

 

خرید املاک در آلانیا

در طول دهه گذشته، آلانیا تلاش داشته تا به مهره ای برجسته در بازار ترکیه تبدیل شود. در حال حاضر تحت پوشش مرکز اصلی شهر آنتالیا، می تواند با افتخار به عنوان یک مرکز برجسته مطرح شود.

حتی جذاب تر از آن قیمت آپارتمان ها و ویلاهاست. تعداد بالای املاک و زمین های مناسب برای ساخت و ساز، هزینه های هر متر مربع را در سطح پایین حفظ کرده است، بنابراین اطمینان حاصل می شود که آلانیا بهترین نرخ املاک و مستغلات را در ترکیه ارائه می دهد.

همانطور که منطقه رشد کرده است، امکانات و ویژگی های املاک نیز افزایش یافته اند، بنابراین ساکنان واقعا همه وسایل مورد نیاز را در دسترس آسان خود دارند. یکی از جنبه هایی که واقعا رشد آن را افزایش داد، باز کردن فرودگاه Gazipasa بود که دارای پروازهای داخلی و بین المللی است. این به نوبه خود بر صنعت گردشگری تاثیر گذاشته و مقامات شهر برنامه هایی برای ارتقاء و بازسازی زیرساخت ها و جاده ها برای ایجاد توجه بیشتر به شهر به اجرا گذاشتند.

برای دادن یک ایده از اهمیت آلانیا، آلانیا به منطقه آنتالیا تعلق دارد و یک سوم گردشگری در این منطقه را تشکیل می دهد. مقامات شهر قصد دارند این امر را با تنوع بخشیدن به ملیت بازدیدکنندگان افزایش دهند، بنابراین به نظر می رسد که آینده برای این منطقه روشن است.

بنابراین خرید خانه در توسمور که یکی از منطقه های واقع در حومه آلانیاست فرصت خوبیست برای استفاده از تمامی پتانسیل های ذکر شده در بالا.

 

خرید خانه در توسمور ترکیه

پروژه زیر از جمله پروژه های انجام شده به وسیله شرکت سرمایه گذاری نوراهلدینگ می باشد.

پروژه زیر واقع در توسمور ، فول امکانات ، فاصله تا دریا 500 متر ، طبقه ششم و با کامل ترین وسایل خانه 

متراژ 118 متر 

قیمت این خانه در توسمور فقط 85000 یورو 

فروش خانه در توسمور ترکیه

 

فروش خانه در توسمور

 

فروش خانه در توسمور ترکیه

 

فروش خانه در توسمور ترکیه

 

فروش خانه در توسمور ترکیه

 

 

فروش خانه در توسمور ترکیه

 

فروش خانه در توسمور ترکیه

 

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی

درباره یعقوب نجاری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

قالب وردپرس